Casa / RF FETs, MOSFETs / PXAE213708NB-V1-R2
minImg
PXAE213708NB-V1-R2
Wolfspeed, Inc.
Prodotto No:
PXAE213708NB-V1-R2
Produttore:
Wolfspeed, Inc.
Pacchetto:
PG-HB2SOF-8-1
Descrizione:
SI LDMOS AMP 370W 2110-2170MHZ
Guida per l'utente
Current Rating (Amps) 10µA
Current - Test 750 mA
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package PG-HB2SOF-8-1
Power - Output 54W
Series -
Package / Case PG-HB2SOF-8-1
Voltage - Test 29 V
Technology LDMOS
Mfr Wolfspeed, Inc.
Frequency 2.11GHz ~ 2.18GHz