Casa / Single Zener Diodes / PZ1AH22B-AU_R1_000A1
minImg
PZ1AH22B-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
Prodotto No:
PZ1AH22B-AU_R1_000A1
Pacchetto:
SOD-123HE
Descrizione:
SILICON ZENER DIODE
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123HE
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 16 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123H
Power - Max 1 W
Mfr Panjit International Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms