Casa / Single Zener Diodes / PZS513V9BAS-AU_R1_000A1
minImg
PZS513V9BAS-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
Prodotto No:
PZS513V9BAS-AU_R1_000A1
Pacchetto:
SOD-123
Descrizione:
SILICON ZENER DIODE
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 2 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123
Power - Max 500 mW
Mfr Panjit International Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V