Q-0101500010.5M
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-0101500010.5M
Descrizione:
CBL ASSY BNC-MCX JACK-PLG 19.69"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-178
1st Connector BNC Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
2nd Connector MCX Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style BNC to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz