Q-010450001.75M
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-010450001.75M
Descrizione:
CBL ASSY BNC-SMPM JCK-JCK 29.53"
1st Connector BNC Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
2nd Connector SMPM Jack
Series -
Length 29.53" (750.00mm)
Style BNC to SMPM
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz