Q-0300P00050.5M
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-0300P00050.5M
Descrizione:
CBL ASSY BNC-HDBNC JK-JK 19.69"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
1st Connector BNC Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
2nd Connector HD-BNC Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style BNC to HD-BNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz