Q-0301A00050.5M
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-0301A00050.5M
Descrizione:
CBL ASSY BNC-MCX JACK-PLG 19.69"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
2nd Connector MCX Plug, Right Angle
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style BNC to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz