Q-2P00J0005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2P00J0005009I
Descrizione:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-JACK 9"
Cable Type RG-316
1st Connector BNC Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz