Q-2P00Q0005003I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2P00Q0005003I
Descrizione:
CBL ASSY HDBNC-SMA JACK-JACK 3"
Cable Type RG-316
1st Connector HD-BNC Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style HD-BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz