Q-2P01N0005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2P01N0005009I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-MMCX JACK-PLUG 9"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to MMCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz