Q-2P02V0005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2P02V0005009I
Descrizione:
CBL ASSY SMA JACK TO JACK 9"
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz