Q-2P02W0005003I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2P02W0005003I
Descrizione:
CBL ASSY SMA JACK TO JACK 3"
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz