Q-2P03H0005003I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2P03H0005003I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-SMB JACK-JACK 3"
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Jack, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Style SMA to SMB
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz