Q-2Q03C000R012I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2Q03C000R012I
Descrizione:
CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 12"
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz