Q-2Q03O000R024I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2Q03O000R024I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-SMB JACK-JACK 24"
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Style SMA to SMB
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz