Q-2S031000H012I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2S031000H012I
Descrizione:
CBL ASSY SMA JACK TO JACK 12"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-142
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 12.4 GHz