Q-2V00Q0005006I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2V00Q0005006I
Descrizione:
CBL ASSY HDBNC-SMA JACK-JACK 6"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector HD-BNC Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style HD-BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz