Q-2V01Q0005003I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2V01Q0005003I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-MMCX JACK-PLUG 3"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style SMA to MMCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz