Q-2W01U0005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2W01U0005009I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-NTYPE JACK-JACK 9"
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz