Q-2W03L0005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-2W03L0005009I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-SMB JACK-JACK 9"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz