Q-31025000H0.5M
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-31025000H0.5M
Descrizione:
CBL ASSY SMA-NTYPE JK-JK 19.69"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz