Q-3104O000H018I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-3104O000H018I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-TNC JACK-JACK 18"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz