Q-330450001036I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-330450001036I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-SMPM JACK-PLUG 36"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-178
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMPM Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMPM
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz