Q-340040005006I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-340040005006I
Descrizione:
CBL ASSY BNC-SMA JACK-PLUG 6"
Cable Type RG-316
1st Connector BNC Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz