Q-3400V0005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-3400V0005009I
Descrizione:
CBL ASSY HDBNC-SMA PLUG-PLUG 9"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector HD-BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style HD-BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz