Q-3804X000H024I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-3804X000H024I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-PLUG 24"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-142
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz