Q-3904R000M018I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-3904R000M018I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-JACK 18"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz