Q-3B0140005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-3B0140005009I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-MCX PLUG-SCKT 9"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MCX Socket
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz