Q-3B01J0005006I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-3B01J0005006I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-MMCX PLUG-JACK 6"
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz