Q-3B01J0005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-3B01J0005009I
Descrizione:
CBL ASSY SMA-MMCX PLUG-JACK 9"
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz