Q-3C00K000R036I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-3C00K000R036I
Descrizione:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-PLUG 36"
Cable Type RG-316 DS
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz