Q-67067000M036I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-67067000M036I
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA PLUG TO PLUG 36"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector RP-SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to RP-SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 8 GHz