Q-67070000M018I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-67070000M018I
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA JACK TO PLUG 18"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector RP-SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to RP-SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 8 GHz