Q-6800V0005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-6800V0005009I
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA-HDBNC PLUG-PLG 9"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector HD-BNC Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to HD-BNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz