Q-680140005003I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-680140005003I
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA-MCX PLUG-SCKT 3"
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MCX Socket
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz