Q-6803S0005003I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-6803S0005003I
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA-SMB PLUG-PLUG 3"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz