Q-70027000M036I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-70027000M036I
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA-NTYPE JCK-JCK 36"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz