Q-710140005006I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-710140005006I
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA-MCX JACK-SCKT 6"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MCX Socket
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz