Q-7101N0005006I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-7101N0005006I
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA-MMCX JACK-PLUG 6"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to MMCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz