Q-7103I0005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-7103I0005009I
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA-SMB JACK-JACK 9"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Jack, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to SMB
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz