Q-7105C0005009I
Amphenol Custom Cable
Prodotto No:
Q-7105C0005009I
Descrizione:
CBL ASSY RPSMA-FAKRA III J-J 9"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra III (Gen 3.0) Jack, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to Fakra III
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz