Casa / Ceramic Capacitors / Q07B1D151KQ0T0S0N0
minImg
Q07B1D151KQ0T0S0N0
Songtian Electronics Co., Ltd
Prodotto No:
Q07B1D151KQ0T0S0N0
Descrizione:
CAP CER 150PF 400V Y5P RADIAL
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.374" (9.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 400V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Temperature Coefficient Y5P (B)
Product Status Active
Ratings X1, Y1
Series CE (Y2)
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Songtian Electronics Co., Ltd
Capacitance 150 pF