Q10F5SXXSB02E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q10F5SXXSB02E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED PNL INDICATOR BLUE 3.3V IP67
In magazzino : 102
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 50mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lens Style Round with Flat Top
Series Q10
Type LED
Voltage 3.3V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4