Q10F5SXXSG12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q10F5SXXSG12E
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR GRN 12V IP67
In magazzino : 509
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 6mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4