Q10F5SXXSR02E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q10F5SXXSR02E
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR RED 2V IP67
In magazzino : 363
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 2V
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4