Q10F5SXXSW02E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q10F5SXXSW02E
Descrizione:
LED PANEL IND WHITE 3.3V IP67
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 950mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 3.3V
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4