Q10F5SXXSW12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q10F5SXXSW12E
Descrizione:
LED PNL INDICATOR WHITE 12V IP67
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 950mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4