Q10F5SXXSY02E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q10F5SXXSY02E
Descrizione:
LED PNL INDICATOR YELLOW 2V IP67
In magazzino : 29
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 350mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 2V
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4