Q10F5SXXSY12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q10F5SXXSY12E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED PANEL IND YELLOW 12V IP67
In magazzino : 13
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 350mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q10
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4