Q10F5SZZRGB24ECA
APEM Inc.
Prodotto No:
Q10F5SZZRGB24ECA
Descrizione:
FLUSH SS RGB 24VDC IP67
In magazzino : 69
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 330mcd Red, 750mcd Green, 150mcd Blue
Product Status Active
Lamp Color Red, Green, Blue (RGB)
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Clear
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Lens Size 7.80mm Dia